Маєте запитання?

info@meddopomoga.org

Запис на прийом

+38 (098) 58 32 350

Психіатрія

ГоловнаПсихіатрія

Психіатрія

Психіатр - лікар, який спеціалізується на діагностиці, профілактиці, вивченні та лікуванні душевних розладів, проблем ідентифікації особистості і депресивних станів. В обов'язки психіатра входить визначення, викликана хвороба фізіологічними чи суто психологічними причинами. Психіатри призначають обстеження, аналізують лабораторні аналізи і результати комп'ютерного сканування мозку.

Коли слід записатися на прийом до психіатра?

Вчасно поставлений діагноз - одна із запорук успішного одужання. При проблемах з психічним здоров'ям потрібно не боятися консультуватися з психіатром. Психіатр допомагає при наступних станах:

Фобії. Боязнь висоти або павуків є у багатьох, але деякі специфічні фобії можуть зіпсувати життя людині. Наприклад, сітофобія (страх перед їжею) може привести до серйозних проблем зі здоров'ям.

Нездорові звички і уподобання. Залежності бувають різні, і це не тільки серйозні, такі як наркотична, ігрова, алкогольна або залежність від куріння. У хворих може бути пристрасть до шопінгу, соціальним мережам, їжі, суспільства і т. д. Всі перераховані вище залежності, в певних випадках, не можна списати на відсутність сили волі у людини. Вони свідчать про наявність серйозних психологічних розладів і можуть призвести до аддукціі, розладів харчування, депресії, проблем зі сном.

Стрес. Це слово - одне з найбільш часто використовуваних в лексиконі сучасної людини. Певні межі життя є стресовими і багато ситуацій - від співбесіди до проблем зі взаємовідносинами - можуть викликати занепокоєння, яке може привести до соціальної ізоляції, депресії і безлічі інших проблем. Якщо допомога психолога в боротьбі з депресією не робить позитивного ефекту, обов'язково варто звернутися до психіатра.

Які хвороби лікує психіатр?

Нейродеструктівние розлади. Цей клас захворювань охоплює широке коло проблем, які зазвичай починаються в дитинстві або в дитячому віці (часто, до того моменту, як дитина починає ходити в школу). До них відносяться: аутизм, розлад дефіциту уваги / гіперактивності (СДУГ).

Шизофренія та інші психотичні розлади. Психотичні розлади викликають відстороненість від реальності. Сюди відносяться галюцинації і дезорганізоване мислення, незв'язна мова. Найбільш примітним прикладом є шизофренія, хоча інші класи розладів можуть іноді включати схожі симптоми.

Біполярні і пов'язані з ними розлади. Цей клас захворювань включає порушення з епізодами, що чергуються: манії - періоди надмірної активності, енергії і збудження - депресії.

Депресивні розлади. До них відносяться розлади, які впливають на те, як ви відчуваєте себе емоційно, наприклад, рівень смутку і щастя. Як приклади можна привести основний депресивний і передменструальний дисфоричний розлад.

Тривожні розлади. Тривога - це емоція, що характеризується очікуванням майбутньої небезпеки або нещастя, а також надмірним занепокоєнням. Цей клас включає в себе генералізований тривожний розлад, панічний розлад і фобії.

Обсесивно-компульсивні і пов'язані з ним розлади. Вони пов'язані зі стурбованостями або нав'язливими ідеями, повторюваними думками і діями. Прикладом може стати обсесивно-компульсивний розлад, а також розлад пам'яті і трихотилломанія.

Травматичні і посттравматичні розлади. При них у людини з'являються проблеми з тим, щоб впоратися зі стресовою життєвою подією або з її наслідками. Приклади включають посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) і гострий стресовий розлад.

Залишити заявку
Введено невірні дані
Введено невірні дані
Введено невірні дані
Введено невірні дані

Запитання або пропозиції?

Бажаєте залишити заявку? Залишилися запитання або є пропозиції?
Наша служба підтримки завжди до ваших послуг
Тел.: +38 (098) 58 32 350
Записатися