Маєте запитання?

info@meddopomoga.org

Запис на прийом

+38 (098) 58 32 350

Терапія

ГоловнаТерапія

Терапія

Терапевт, мабуть, найбагатофункціональніший лікар. При перших ознаках дискомфорту в організмі, проблемах зі здоров'ям необхідно звернутися до лікаря-терапевта. Саме терапевт поставить діагноз, призначить необхідні процедури і обстеження. Якщо буде необхідно, направить пацієнта на консультацію до більш вузького спеціаліста.

У клініці ім. Гальченко для діагностики використовуються наступні методи додаткового обстеження пацієнтів:

Комп’ютерний електрокардіографічний комплекс «CARDIO»

Комплекс «CARDIO» дає можливість виявити порушення збудливості, провідності та пошкоджень міокарда і дозволяє обстежувати не тільки дорослих, але і дітей від 3-річного віку. Це дає можливість вчасно виявити і попередити проблеми, пов’язані з діяльністю серця.

В даний комплекс «CARDIO» також входить ще одне додаткове обстеження – кардіоінтервалографія, завдяки якому можливо визначити рівень фізіологічного та психологічного стресу людини і запасу життєвих сил, тобто вихідний запас вегетативного тонусу та вегетативну реактивність (метеозалежність, реакцію на стрес і т.д.).

Спірометрія

Це вентиляційний тест, який дозволяє провести діагностику стану дихальної системи. Така методика дає змогу діагностувати дихальні функції, виміряти ємність легень і швидкісні показники видиху. При бронхіальній астмі, хронічних захворюваннях легень або при вираженій алергії вам може бути призначена саме спірометрія.

Діагностика за методом Фоля

Електроакупунктурна діагностика Фоля – це діагностичний експрес-метод, який дозволяє отримати інформацію про функціональний стан організму та виявити захворювання на початкових стадіях. А саме, проводиться вимір електромагнітних полів тканин організму у відповідь на зовнішній вплив електричного струму на точки акупунктури.

УЗД

  • Органів черевної порожнини
  • Сечовидільної системи
  • Молочних залоз
  • Щитовидної залози
  • Органів малого тазу (гінекологія)
  • Ехокардіографія

Клінічна Доплерівська ультрасонографія:

  • Обстеження сонних та хребтових артерій
  • Обстеження периферичних артерій та вен верхніх і нижніх кінцівок.

Консультація фітотерапевта

Проводиться індивідуальний підбір лікарських рослин з приводу того чи іншого захворювання. В подальшому складається фіторецепт та надаються рекомендації щодо дози фітозасобів та тривалості курсу лікування.

 

На консультацію до терапевта в Тячеві можна записатися за телефонами:
+38(03134)3-27-97
+38(098)583-23-50
+38(073)989-56-78

Залишити заявку
Введено невірні дані
Введено невірні дані
Введено невірні дані
Введено невірні дані

Запитання або пропозиції?

Бажаєте залишити заявку? Залишилися запитання або є пропозиції?
Наша служба підтримки завжди до ваших послуг
Тел.: +38 (098) 58 32 350
Записатися